ERA6AEB243V
PANASONIC
PANASONIC ERA6AEB243V
image shown is a representation only
ERA6AEB243V
Description: TF0805 24K 0,1% 0,125W TK25 Supplier: PANASONIC Matchcode: TF080524K0,1% Rutronik No.: WPR8349 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0805 Packaging: REEL
Resistor value
24K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.125 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
100 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C