ERA3AEB104V
PANASONIC
PANASONIC ERA3AEB104V
image shown is a representation only
ERA3AEB104V
Description: TF0603 100K 0,1% 0,1W TK25 Supplier: PANASONIC Matchcode: TF0603100K0,1% Rutronik No.: WPR6507 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0603 Packaging: REEL
Resistor value
100K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C