ECA1HM221B
PANASONIC
PANASONIC ECA1HM221B
image shown is a representation only
ECA1HM221B
Description: M 220uF 50V 20% 10x12/5,0 Supplier: PANASONIC Matchcode: SE220U50V5,0 Rutronik No.: KEL6456 Unit Pack: 500 MOQ: 2000 Packaging: AMMOPACK
C(N)
220 µF
V(N)
50 V
Rutronik size
10x12 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Con. design
NA
Supp. case size
10x12,5 mm