32SEPF22M
PANASONIC
32SEPF22M
Description: SEPF 22uF 32V 20% 6x5/2,5 Supplier: PANASONIC Matchcode: SPR22U32V2,5 Rutronik No.: KEL19919 Unit Pack: 500 MOQ: 1000 Packaging: BULK
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
C(N)
22 µF
V(N)
32 V
Style
RADIAL
Rutronik size
6x5 mm
Pitch
2.5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
Z(100kHz/20°C)
35 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
2400 mA
Packaging
BULK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Wire diameter
0.45 mm
Supp. case size
6,3x5,5 mm