EESY1200
OMRON
EESY1200
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Distance
4 mm
If
50 mA
Top(max)
85 °C
Footprint
6.08 mm²
V(R)
4 V
V(CEO)
30 V
I(C)
20 mA
Top(min)
-25 °C