EESX3009P1
OMRON
OMRON EESX3009P1
image shown is a representation only
EESX3009P1
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Gap width
5 mm
Vcc(max)
10 V
If
30 mA
Top(max)
75 °C
Top(min)
-25 °C