ZRB157R61A225KE11D
ZRB157R61A225KE11D
Description:
KC 2,2µF 0402 10% 10V X5R Interposer
Supplier:
MURATA
Matchcode:
KC2,2U0402X5R010K NORMINTERPOS
Rutronik No.:
KKS6034
8000
package:
Packaging:
REEL PAP
- C(N)
- 2,2µ F
- V(N)
- 10 V
- Case size
- Dielectric
- X5R
- Style
- CHIP
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- INTERPOSER
- Automotive
- NO
- Packaging
- REEL PAP
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +85 °C
- Purpose of use
- ANTI NOISE
- Length
- 1 mm
- Diameter/width
- 0.5 mm
- Height
- 0.7 mm
- Termination
- NISN
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 2 mm
- RoHS Status
- RoHS-conform
- Package
- Bendingstrength
- 1 mm