XRCGE24M000FXA1BR0
MURATA
MURATA XRCGE24M000FXA1BR0
image shown is a representation only
XRCGE24M000FXA1BR0
Description: XRCGE 24,000000M 50ppm(total) 8pF Supplier: MURATA Matchcode: Q24,000000 MHZ XRCGE Rutronik No.: QUARZ9053 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: XRCGE Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Frequency
24 MHz
Pins/ Pads
4
Tolerance
+/-50total ppm
Temp.range
-40+125 °C
Stabil./ Temp.
+/- ppm
Load capacity
8 pF
Height
0.65 mm
Width
1.6 mm
Length
2 mm