XRCGB38M400F2P00R0
MURATA
MURATA XRCGB38M400F2P00R0
image shown is a representation only
XRCGB38M400F2P00R0
Description: XRCGB 38,400000M 20ppm 6pF Supplier: MURATA Matchcode: Q38,400000 MHZ XRCGB Rutronik No.: QUARZ9226 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: XRCGB Packaging: REEL
Frequency
38.4 MHz
Tolerance
+/-20 ppm
Temp.range
-30+85 °C
Stabil./ Temp.
+/-20 ppm
Load capacity
6 pF
Height
0.65 mm
Width
1.6 mm
Length
2 mm
ESR max.
100 Ohm
Automotive
NO
Package
XRCGB
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Japan
ABC-Code
B
Supplier Lead time
14 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
EPSON
EPSON Q22FA1280071100
Q22FA1280071100
Passive Components
  • FA-128 38,400000M 12pF 10ppm