RDER71H474K1K1H03B
RDER71H474K1K1H03B
Description:
KV 470nF 50V 10% RM5,0 X7R
Supplier:
MURATA
Matchcode:
KV470N5,0X7R050K NORM
Rutronik No.:
KKS5994
Unit Pack:
500
MOQ:
3500
Packaging:
BULK
- C(N)
- 470n F
- V(N)
- 50 V
- Pitch
- 5 mm
- Dielectric
- X7R
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- IN CRIMP
- Automotive
- NO
- Packaging
- BULK
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- Length
- 4.5 mm
- Diameter/width
- 3.15 mm
- Height
- 3.5 mm
- Wire length
- 25 mm