LQW2BHN47NG03L
MURATA
LQW2BHN47NG03L
Description: LQW2BH 0,047uH 450mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,047U0805 Rutronik No.: IND20718 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
0.047 µH
Current rated
450 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.23 Ohm
Test frequency
200 MHz
Design
AIR
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
2 mm
Width
1.5 mm
Height
1.7 mm
T(A)min
-25 °C
T(A)max
85 °C
SFR
1600 MHz