LQW18CNR16J00D
MURATA
LQW18CNR16J00D
Description: LQW18CN 0,16uH 1000mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,16U5% Rutronik No.: IND20211 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Inductance
0.16 µH
Current rated
1000 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
0.1 Ohm
Test frequency
10 MHz
Design
FERRITE
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
900 MHz