LQW18ASR18J00D
MURATA
LQW18ASR18J00D
Description: LQW18A 180nH 240mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,18U0603 Rutronik No.: IND20473 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.18 µH
Current rated
240 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
1.25 Ohm
Test frequency
100 MHz
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C
SFR
990 MHz