LQW18AS15NJ00D
MURATA
LQW18AS15NJ00D
Description: LQW18 15nH 0,7A 5% Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,015U0603 Rutronik No.: IND21392 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Inductance
0.015 µH
Current rated
700 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
0.17 Ohm
Test frequency
250 MHz
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C
SFR
4000 MHz