LQW18ANR39G0ZD
MURATA
LQW18ANR39G0ZD
Description: LQW18A 390nH 80mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,39U0603 Rutronik No.: IND19348 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.39 µH
Current rated
80 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
6.2 Ohm
Test frequency
100 MHz
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
800 MHz