LQW18ANR36G80D
MURATA
LQW18ANR36G80D
Description: LQW18A 360nH 190mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,36U0603 Rutronik No.: IND20570 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.36 µH
Current rated
190 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
3.98 Ohm
Test frequency
100 MHz
UNSHIELDED
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
1050 MHz