LQW18ANR22J00D
MURATA
MURATA LQW18ANR22J00D
image shown is a representation only
LQW18ANR22J00D
Description: LQW18A 220nH 120mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,22U0603 Rutronik No.: IND12793 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.22 µH
Current rated
120 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
2.5 Ohm
Test frequency
100 MHz
UNSHIELDED
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
1250 MHz