LQW18AN75NG0ZD
MURATA
LQW18AN75NG0ZD
Description: LQW18A 75nH 270mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,075U0603 Rutronik No.: IND21090 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.075 µH
Current rated
270 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.56 Ohm
Test frequency
100 MHz
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
2050 MHz