LQW18AN62NG00D
MURATA
MURATA LQW18AN62NG00D
image shown is a representation only
LQW18AN62NG00D
Description: LQW18AN 0,062uH 280mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,062U0603 Rutronik No.: IND15893 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.062 µH
Current rated
280 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.51 Ohm
Test frequency
100 MHz
Design
CERAMIC
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
2300 MHz