LQW18AN43NG0ZD
MURATA
LQW18AN43NG0ZD
Description: LQW18A 43nH 380mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,043U0603 Rutronik No.: IND17454 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Inductance
0.043 µH
Current rated
380 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.29 Ohm
Test frequency
100 MHz
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
2700 MHz