LQW18AN36NJ00D
MURATA
LQW18AN36NJ00D
Description: LQW18AN 36nH 400mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,036U0603 Rutronik No.: IND19525 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.036 µH
Current rated
400 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
0.26 Ohm
Test frequency
100 MHz
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
2900 MHz