LQW18AN27NJ0ZD
MURATA
LQW18AN27NJ0ZD
Description: LQW18AN 27nH 440mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,027U0603 Rutronik No.: IND18784 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.027 µH
Current rated
440 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
0.21 Ohm
Test frequency
100 MHz
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
3700 MHz