LQW18AN15NJ00D
MURATA
MURATA LQW18AN15NJ00D
image shown is a representation only
LQW18AN15NJ00D
Description: LQW18AN 15nH 600mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,015U0603 Rutronik No.: IND3982 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Inductance
0.015 µH
Current rated
600 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
0.13 Ohm
Test frequency
250 MHz
UNSHIELDED
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
6000 MHz