LQW18AN15NG80D
MURATA
LQW18AN15NG80D
Description: LQW18A 15nH 1400mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,015U0603 Rutronik No.: IND20283 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Inductance
0.015 µH
Current rated
1400 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.075 Ohm
Test frequency
100 MHz
Design
CERAMIC
Enclosure type
UNSHIELDED
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
4600 MHz