LQW15AN75NG80D
MURATA
LQW15AN75NG80D
Description: LQW15A 75nH 320mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,075U0402 Rutronik No.: IND20569 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.075 µH
Current rated
320 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
1.224 Ohm
Test frequency
100 MHz
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
2400 MHz