LQW15AN56NG80D
MURATA
LQW15AN56NG80D
Description: LQW15A 0,056µH 340mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,056U0402 Rutronik No.: IND19203 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.056 µH
Current rated
340 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.996 Ohm
Test frequency
100 MHz
Design
CERAMIC
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
2900 MHz