LQW15AN3N6B8ZD
LQW15AN3N6B8ZD
Description:
LQW15A 3,6nH 1950mA 0,1nH WWT
Supplier:
MURATA
Matchcode:
INDC0,0036U0402
Rutronik No.:
IND19773
Packaging:
REEL
Find Alternatives
- Inductance
- 0.0036 µH
- Mounting
- SMD
- Design size
- 0402 Inch
- Current rated
- 1950 mA
- Tolerance
- 0,1nH %
- Technology
- WIREWOUND
- R(DC)max.
- 0.03 Ohm
- Test frequency
- 100 MHz
- Design
- CERAMIC
- Enclosure type
- UNSHIELDED
- T(A)min
- -55 °C
- T(A)max
- 125 °C
- SFR
- 10000 MHz