LQW15AN2N5C00D
MURATA
LQW15AN2N5C00D
Description: LQW15A 0,0025µH 850mA 0,2nH WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,0025U0402 Rutronik No.: IND19178 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Datasheet
Inductance
0.0025 µH
Current rated
850 mA
R(DC)max.
0.05 Ohm
Test frequency
100 MHz
Design
CERAMIC
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
15 MHz