LQW15AN23NG00D
MURATA
LQW15AN23NG00D
Description: LQW15 23nH 0,31A 2% Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,023U0402 Rutronik No.: IND21378 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Inductance
0.023 µH
Current rated
310 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.3 Ohm
Test frequency
100 MHz
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
1 mm
Width
0.6 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C