LQW15AN22NG80D
MURATA
LQW15AN22NG80D
Description: LQW15A 0,022µH 780mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,022U0402 Rutronik No.: IND22102 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.022 µH
Current rated
780 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.202 Ohm
Test frequency
100 MHz
Design
CERAMIC
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
4500 MHz