LQW15AN22NG00D
MURATA
MURATA LQW15AN22NG00D
image shown is a representation only
LQW15AN22NG00D
Description: LQW15A 0,022µH 310mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,022U0402 Rutronik No.: IND12535 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
0.022 µH
Current rated
310 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
0.3 Ohm
Test frequency
250 MHz
Design
ALUMINA
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
1 mm
Width
0.6 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
4000 MHz