LQW15AN17NG8ZD
MURATA
LQW15AN17NG8ZD
Description: LQW15A 0,017µH 1000mA 2% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,017U0402 Rutronik No.: IND20796 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.017 µH
Current rated
1000 mA
Tolerance
2 %
R(DC)max.
0.126 Ohm
Test frequency
250 MHz
Design
CERAMIC
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
5200 MHz