LQM18PN3R3MFRL
MURATA
LQM18PN3R3MFRL
Description: LQM18PN 3,3uH 700mA 20% MLT Supplier: MURATA Matchcode: INDC3,3U0603 Rutronik No.: IND17547 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Inductance
3.3 µH
Current rated
700 mA
Tolerance
20 %
Technology
MULTILAYER
R(DC)max.
0.438 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Width
0.8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
100 MHz