LQH43PN220M26L
MURATA
LQH43PN220M26L
Description: LQH43PN 22uH 700mA 20% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC22U1812 Rutronik No.: IND11721 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
780 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
700 mA
R(DC)typ.
0.327 Ohm
Test frequency
1 MHz
Length
4.5 mm
Width
3.2 mm
Height
2.6 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C