LQH43CN330K03L
MURATA
MURATA LQH43CN330K03L
image shown is a representation only
LQH43CN330K03L
Description: LQH43CN 33uH 310mA 10% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC33U1812 Rutronik No.: IND12350 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL
Inductance
33 µH
Current rated
310 mA
Tolerance
10 %
R(DC)max.
1 Ohm
Enclosure type
UNSHIELDED
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
12 MHz
Series
LQH43CN
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Japan
ABC-Code
B
Supplier Lead time
16 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
VISHAY
VISHAY IFDC5050HZER330M
IFDC5050HZER330M
Passive Components
  • IFDC 33uH 5,1A 20% WWT