LQH3NPZ220MJRL
MURATA
LQH3NPZ220MJRL
Description: LQH3NP 22uH 20% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC22U20% Rutronik No.: IND20332 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
520 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.5 Ohm
R(DC)max.
0.6 Ohm
Test frequency
1 MHz
Length
3 mm
Width
3 mm
Height
1.1 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C