LQH32PN3R3NN0L
MURATA
MURATA LQH32PN3R3NN0L
image shown is a representation only
LQH32PN3R3NN0L
Description: LQH32PN 3,3uH 1200mA 30% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC3,3U1210 Rutronik No.: IND15925 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
3.3 µH
Current rated
1200 mA
Tolerance
30 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
1250 mA
R(DC)typ.
0.12 Ohm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C
SFR
50 MHz