LQH32PH220MNCL
MURATA
LQH32PH220MNCL
Description: LQH32PH 22uH 650mA 20% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC22U1210 Rutronik No.: IND19993 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
550 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
650 mA
R(DC)max.
0.822 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
1.55 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C