LQH32MN220J23L
MURATA
MURATA LQH32MN220J23L
image shown is a representation only
LQH32MN220J23L
Description: LQH32MN 22uH 150mA 5% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC22U1210 Rutronik No.: IND12911 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
150 mA
Tolerance
5 %
R(DC)typ.
2.8 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
FERRITE
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
14 MHz