LQH32CN4R7M23K
MURATA
LQH32CN4R7M23K
Description: LQH32CN 4,7uH 450mA 20% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC4,7U1210 Rutronik No.: IND19007 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 Packaging: REEL
Datasheet
Inductance
4.7 µH
Current rated
450 mA
Technology
WIREWOUND
Test frequency
1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
43 MHz