LQH32CN3R3M53L
MURATA
MURATA LQH32CN3R3M53L
image shown is a representation only
LQH32CN3R3M53L
Description: LQH32CN 3,3uH 710mA 20% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC3,3U1210 Rutronik No.: IND16305 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
3.3 µH
Current rated
710 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
R(DC)typ.
0.12 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
50 MHz