LQH32CN331K23L
MURATA
MURATA LQH32CN331K23L
image shown is a representation only
LQH32CN331K23L
Description: LQH32CN 330uH 60mA 10% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC330U1210 Rutronik No.: IND7182 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
330 µH
Current rated
60 mA
Tolerance
10 %
Technology
WIREWOUND
R(DC)typ.
10 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
5.6 MHz
Series
LQH32CN
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Japan
ABC-Code
B
Supplier Lead time
12 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
SUMIDA
SUMIDA CD75NP-331KC
CD75NP-331KC
Passive Components
  • CD75NP 330uH 400mA 10% WWT
  • Packaging: REEL
VISHAY
VISHAY IFDC5050HZER331M
IFDC5050HZER331M
Passive Components
  • IFDC 330uH 1,5A 20% WWT