LQH32CN220K23L
MURATA
MURATA LQH32CN220K23L
image shown is a representation only
LQH32CN220K23L
Description: LQH32CN 22uH 250mA 10% WWT Supplier: MURATA Matchcode: INDC22U1210 Rutronik No.: IND5812 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
250 mA
Tolerance
10 %
Technology
WIREWOUND
R(DC)typ.
0.71 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2 mm
T(A)min
-25 °C
T(A)max
85 °C
SFR
19 MHz