GRM32ER71E226KE15L
MURATA
MURATA GRM32ER71E226KE15L
image shown is a representation only
GRM32ER71E226KE15L
Description: KC 22µF 1210 10% 25V X7R Supplier: MURATA Matchcode: KC22U1210X7R025K NORM Rutronik No.: KKS2142 Unit Pack: 1000 MOQ: 5000 package: 1210 Packaging: REEL BLI
C(N)
22µ F
Dielectric
X7R
V(N)
25 V
Tolerance
10%
Product status
PRODUCTION
T(A) min
-55 °C
T(A) max
+125 °C
Bendingstrength
1 mm
Length
3.2 mm
Diameter/width
2.5 mm
Height
2.5 mm
Tape type
7 inch
Tape width
8 mm
Tape pitch
4 mm