GRM21A7U2E182JW31D
GRM21A7U2E182JW31D
Description:
KC 1,8nF 0805 5% 250V N750
Matchcode:
KC1,8N0805N750250J NORM
Rutronik No.:
KKK30505
16000
package:
Packaging:
REEL PAP
Find Alternatives
- C(N)
- 1,8n F
- V(N)
- 250 V
- Case size
- Tolerance
- 5%
- Dielectric
- N750
- Product status
- PRODUCTION
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 1 mm
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 1 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm