GRM0335C1E220FA01D
MURATA
MURATA GRM0335C1E220FA01D
image shown is a representation only
GRM0335C1E220FA01D
Description: KC 22pF 0201 1% 25V NP0 Supplier: MURATA Matchcode: KC22P0201NP0025F NORM Rutronik No.: KKK25739 Unit Pack: 15000 MOQ: 105000 package: 0201 Packaging: REEL PAP
C(N)
22p F
V(N)
25 V
Tolerance
1%
Dielectric
NP0
T(A) min
-55 °C
T(A) max
+125 °C
Bendingstrength
1 mm
Length
0.6 mm
Diameter/width
0.3 mm
Height
0.3 mm
Tape type
7 inch
Tape width
8 mm
Tape pitch
2 mm
Supplier Lead time
18 weeks
MURATA
MURATA GRM0335C1E220JA01D
GRM0335C1E220JA01D
Passive Components
  • KC 22pF 0201 5% 25V NP0