GQM1875C2E820FB12D
GQM1875C2E820FB12D
Description:
KC 82pF 0603 1% 250V NP0 HF
Matchcode:
KC82P0603NP0250F NORMMICROWAVE
Rutronik No.:
KKS5497
- C(N)
- 82p F
- V(N)
- 250 V
- Tolerance
- 1%
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Length
- 1.6 mm
- Diameter/width
- 0.8 mm
- Height
- 0.7 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm
- Bendingstrength
- 1 mm