DLW43SH101XK2L
DLW43SH101XK2L
Description:
DLW43SH 100uH 200mA -40+125°C
Supplier:
MURATA
Matchcode:
INDKCANBUS
Rutronik No.:
IND8521
Unit Pack:
500
MOQ:
500
Packaging:
REEL
Find Alternatives
- Inductance
- 100X2 µH
- Mounting
- SMD
- Design size
- 1812 Inch
- Current I
- 200 mA
- DCR
- 2 Ohm
- Enclosure type
- OPEN
- Tolerance
- +50/-30 %
- Impedance
- 5000X2 Ohm
- Testfrequency/Z
- 10 MHz
- Technology
- WIREWOUND
- Length
- 4.5 mm
- Width
- 3.2 mm
- Height
- 2.6 mm
- T(A)min
- -40 °C
- T(A)max
- 125 °C