DLW32SH510XK2L
MURATA
DLW32SH510XK2L
Description: DLW32SH 51uH 200mA -40+125°C Supplier: MURATA Matchcode: INDKCANBUS Rutronik No.: IND17915 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
51X2 µH
Design size
1210 Inch
Current I
200 mA
DCR
0.7 Ohm
Enclosure type
HOUSING
Tolerance
+50/-30 %
Testfrequency/Z
0.1 MHz
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2.35 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C