DLW32PH122XK2L
MURATA
DLW32PH122XK2L
Description: DLW32PH 1200R 1200mA -40+125°C Supplier: MURATA Matchcode: INDKCANBUS Rutronik No.: IND22004 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 Packaging: REEL
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Mounting
SMD
Design size
1210 Inch
Current I
1200 mA
DCR
0.05 Ohm
Enclosure type
HOUSING
Tolerance
20 %
Testfrequency/Z
100 MHz
Technology
WIREWOUND
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C